Büyükçekmece Buderus Kombi Servis Noktası

Özel Buderus Servis Bahçelievler firmamıza diğer firmalarımıza ulaşabileceğiniz gibi sabit bir numaradan ulaşabilirsiniz. Ortak nokta çalışmalarımız sayesinde sabit telefonlarımız sizleri en yakın adresteki firmalara yönlendiriyor. 444 7 856 numaralı telefonlar sürekli olarak canlı destek veriyor ve İSTANBUL bölgesinin neresinde olursanız olun en yakın adreslere ve en yakın servis noktalarına taleplerinizi iletiyor.

Çağrı merkezi ekiplerimiz seri bir şekilde çalışmalarını yürütüyorlar ve gerektiği gibi güler yüzlü hizmete devam ediyorlar. Buderus marka ürünleriniz zaman zaman sorunlar çıkarabilir bu sorunlar için yapmanız gereken en kısa sürede bizlere ulaşmak. Beyaz eşyalarınız ya da Buderus marka tüm teknolojik ürünleriniz günlük hayatta sizlere kolaylık sağlayan ve yardımcı olan ürünlerdir.

Buderus Servis Büyükçekmece

Bu ürünlerin bozulması ya da küçük bir arıza çıkarması sizleri rahatsız edecektir. Bu rahatsızlığı en uygun fiyata ve en kaliteli servis hizmeti ile halletmek istiyorsanız çağrı merkezi ekiplerimiz telefon başında sizleri bekliyor olacak. Alanında uzman ekip kadromuz ve çalışanlarımız ile birlikte gerekli müdahaleler ve hamleler en iyi şekilde yapılıyor. Ürünlerde kısa sürede oluşabilecek tüm sorunlar hallediliyor.

Gerekli bakım ve onarım hizmetlerinden sonra Buderus marka ürünlerinizin ömürleri uzatılıyor. Bizler firma olarak yaptığımız her çalışma sonrası değerlendirme anketlerini sizlere sunuyor. Bu anketler sayesinde firmamızın ve çalışanlarımızın eksiklerini daha kolay görme ve fark etme şansına sahip oluyoruz.

Özel Bahçelievler Buderus Servis firması hafta içi ve hafta sonu her zaman siz değerli müşterilerinin telefonlarını bekliyor.

ol

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Servis talebi - öneri - görüş ve şikayetlerinizi bize iletiniz.

Siemens Servis :

İZMİR

Siemens Servis Numarası :

444 88 48

Mesai Saatleri :

Pazartesi : 08:00 – 20:00
Salı : 08:00 – 20:00
Çarşamba : 08:00 – 20:00
Perşembe : 08:00 – 20:00
Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

[wpforms id=”1211″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com