Güvenilir Nilfisk Servisi Avcılar’da Hizmetinizde

Süpürge teknolojisi 20.yüzyıldan bu yana yaşam alanlarının en vazgeçilmez teknolojilerinden birisidir. Gün boyunca sürekli kirlenen ve hijyen standartlarını kaybeden yaşam alanlarını yeniden en hijyenik hale getirmeye yardımcı olan elektrikli süpürge teknolojisinde Nilfisk, çok ileri seviye ulaşmıştır. Her yeni elektrikli süpürge modeli ile tüketicilere bir elektrikli süpürgeden çok daha fazlasını sunuyor.

Çok geniş fonksiyonlara ve yüksek çekim kapasitelerine sahip olan Nilfisk markalı elektrikli süpürgelerin arızalarının onarımı noktasında da eş değer kalitede bir servis altyapısı gerekliliği bulunmaktadır. Nilfisk Servis İstanbul tam olarak güncel Nilfisk teknolojisiyle uyumlu bir servis altyapısı üzerinden İstanbul genelinde tüm müşterileri için profesyonel hizmetler vermektedir.

Yaşam alanlarında yaygın şekilde kullanılan elektrikli süpürge cihazlarında herhangi teknik bir arıza söz konusu olması durumunda her zaman profesyonel servis hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. Bu kapsamda da Nilfisk Servis Avcılar merkezinin iletişim numaraları üzerinden 7/24 kesintisiz olarak süpürge servis hizmeti desteği alınabilmektedir. Uzman teknikerleri ve dinamik altyapısı ile tüm Nilfisk süpürge modellerindeki teknik arızalardan en kısa zaman dilimlerinde kurtulabilmenize yardımcı oluyor.

Üstelik son derece güçlü ve aktif altyapısı ile gereksiz zaman kayıplarına neden olmadan, herkesin süpürgesini yeniden en kısa süre içerisinde ilk günkü kalitesinde kullanabilmesine yardımcı oluyor. Süpürge cihazlarında herhangi bir parça değişimi gerçekleştirilmesi durumunda sadece orijinal Nilfisk yedek parçaları ile uygulanarak, 1 yılda garanti desteği sağlanmaktadır.

ol

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Servis talebi - öneri - görüş ve şikayetlerinizi bize iletiniz.

Siemens Servis :

İZMİR

Siemens Servis Numarası :

444 88 48

Mesai Saatleri :

Pazartesi : 08:00 – 20:00
Salı : 08:00 – 20:00
Çarşamba : 08:00 – 20:00
Perşembe : 08:00 – 20:00
Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

[wpforms id=”1211″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com