İmmergas Servis Aramaya Artık Son!

Kombileriniz, kış ayları ile birlikte daha yoğun bir çalışma temposuna sahip oluyor ve bu tempoyu kaldırmaları için de bakım hizmeti almaları şart! Eğer bu hizmet almamayı tercih ediyorsanız ilerleyen günlerde yaşanacak sorunlara da katlanmak zorundasınız çünkü gerçekten bu ürünler yazılımsal ve donanımsal olarak daha zayıf ve düzenli bakım ile birlikte güçlü hale gelmeleri mümkün!

Özel İstanbul İmmergas Servis olarak bu işi en iyi şekilde yapıyor ve ürünlerinizi koruma altına alıyoruz. 10 yıldır bu sektördeyiz ve bulunduğumuz sektörün nasıl bir rekabet ortamını da beraberinde getirdiğini çok iyi biliyoruz.

Bu rekabet ortamında kendine en iyi şekilde yer bulmayı başaran ve beklentilere de güçlü bir şekle yanıt veren firmamız, sizleri ve ürünlerinizi memnun etmek adına her şeyi yapıyor. Ekip arkadaşlarımızı incelediğinizde ve onları daha yakından tanıdığınızda sizler de bu işin eğitimini almış olan deneyimli isimler olduklarını daha net bir şekilde göreceksiniz. Biz yaptığımız işlere güveniyoruz ve bu güveni sizinle paylaşmaya da devam ediyoruz. İmmergas marka kombilerinizin her türlü sorunu için hafta sonu da olsa ulaşabileceğiniz bir platform hazırladık ve bu platform ürünlerinize değer katmak için bu sektörde!

İmmergas kalitesini bu sektörde de en iyi şekilde yansıtan ve korumaya devam eden güçlü firmamız ile birlikte kombilerinizi daha uzun süre kullanabilecek ve sizler de verdiğiniz paraların karşılığını daha güçlü bir şekilde alabileceksiniz. Eğer kaliteli ve güvenilir bir servis firması arıyorsanız harekete geçmenin tam sırası! Kış aylarını daha rahat ve daha konforlu geçirmenize yardımcı olacak ve taleplerinize de üst düzey seviyede yanıt vermeyi başaracağız.

Website: https://www.immergasservis.org

ol

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Servis talebi - öneri - görüş ve şikayetlerinizi bize iletiniz.

Siemens Servis :

İZMİR

Siemens Servis Numarası :

444 88 48

Mesai Saatleri :

Pazartesi : 08:00 – 20:00
Salı : 08:00 – 20:00
Çarşamba : 08:00 – 20:00
Perşembe : 08:00 – 20:00
Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

[wpforms id=”1211″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com