İstanbul Altus Tamir Servisi

Beyaz eşya teknolojisinde Türkiye’ nin en çok tercih edilen markalarından Altus’un tüm beyaz eşya ürünlerinde tüketicilerin gereksinim duyabildikleri profesyonel servis hizmetleri sunuluyor. Altus Servisi merkezinde markanın tüm beyaz eşya sınıfındaki ürün modellerinde görülebilecek teknik sorunlar ve arızalarla ilgili olarak profesyonel onarım müdahaleleri gerçekleştiriliyor. Beyaz eşya teknolojisinde akademik düzeyde eğitime sahip olan teknikerler görev alıyor. Aynı zamanda da teknolojik standartlar açısından Altus’ un ürünlerinde kullandığı standartlara uygun niteliklerde bir servis altyapısı oluşturulmuştur.

Hızlı Altus Servisi
Bahçeşehir Altus Servis hizmetleri tüketicilere daha hızlı ulaştırılabilmesi maksadı ile yerinde servis hizmeti olarak sunulmaktadır. Özel olarak beyaz eşya ürün gruplarına müdahalelerde gereklilik teşkil edecek her türlü teknik ekipmanla donatılmış mobil araçlar aracılığı ile uzman teknikerler müdahaleleri gerçekleştirmektedir. Özellikle uzman teknikerlerin görev aldığı bu mobil servis araçlarında orijinal Altus yedek parça stoku da bulunmaktadır. Bu sayede tüm teknik arızaların onarım işlemleri için gereksiz zaman kayıplarının ortaya çıkmaması sağlanmaktadır.

Günümüzde İstanbul’ un tüm ilçelerinde Altus markalı beyaz eşya ürünlerini kullanan kullanıcılara yönelik olarak dünya standartlarında sunulan Altus Servisi hizmetleri oldukça ekonomiktir. Çünkü firmanın maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sektörel kalite standartlarının belirlenmesinde fark yaratıyor. Garantili, hızlı ve güvenilir beyaz eşya servis hizmetleri için 7/24 iletişim numaraları üzerinden pratik bir şekilde firmayla iletişime geçerek, dünya standartlarındaki hizmet kalitesinden faydalanılabiliyor.

Call Now ButtonServis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com