İstanbul Profilo Teknik Servis Merkezi

Beyaz eşyaların hayatlarımızdaki varlıkları ve yoklukları, yaşamımızın standartlarının önemli belirteçleridir. Profilo dünyanın en önemli beyaz eşya üreticilerinden biri olarak, her yeni nesil ürünle birlikte, çok daha ileri düzeye sahip teknoloji, kullanışlılık ve verimliliğe sahip beyaz eşya ürünlerini, dünyanın her bölgesinde hizmete sunan, dünyanın alanında ki en büyük kuruluşlarından biridir.

Profilo markasının kendisine özel farklı ve ileri teknolojisiyle üretilmiş tüm beyaz eşya ürünlerinin, yeni teknolojileri ve sistemleri ile ilgili olarak, sürekli güncellenen eğitim programlarına dahil olan teknik ekibiyle birlikte İstanbul Profilo Servis firmamız, kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım güvencesi sunuyor.

Profilo Tamir Servisi firmamız, çağımızın değişen koşullarının ortaya çıkardığı, yeni hizmet ihtiyaçlarına özel olarak çözümler üreterek, tüketici memnuniyetini bir başka boyuta taşıyarak, genel sektör gelişimine de önemli oranda destek olmakta ve yön vermektedir. Alanlarında akademik eğitime sahip olan uzman personellerden tüm birimleriyle, firmamıza gelen tüm hizmet taleplerini en kısa süre içerisinde yanıtlayabilme potansiyeli sağlayan dinamik servis altyapımız bulunuyor.

Özellikle de Maltepe Profilo Servis firmamızın, çağrı merkezi numarası olan “444 78 56” ile 7/24 kesintisiz olarak çağrı merkezi personellerimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın uzman teknikerleri tarafından kapsamlı bilgilendirmelerle yapılacak tüm onarım işlemleri ise firmamızın 1 yıl garantisi altına alınmaktadır. Böylelikle onarım kalitesizliği veya yetersizliği dolayısı ile ortaya çıkabilecek teknik problemlerin tüketicileri mağdur etmesinin de önüne geçiyoruz.

Call Now ButtonServis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com