Şişli ALARKO Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Türkiye’de doğalgaz altyapısının en yaygın olduğu şehirlerin başında İstanbul geliyor. Bu nedenle İstanbul’da her geçen gün kombi kullanımı büyük bir hızla artıyor. Bu artış kombi servisi hizmetlerine olan ihtiyacı da paralel olarak arttırmaktadır. Kombi arıza onarım, kombi periyodik bakım ve yanı sıra kombi kurulum işlemleri gibi her konuda profesyonel teknikerlerin hizmetlerine gereksinim duyulabilmektedir.

Alarko Kombi Servis genelinde alanında uzman teknikerleri ve gelişmiş servis altyapısıyla tam kapasiteli bir kombi servis hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel ekipleri ile uzun yıllardır tüm çalışmalarında maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak, tüketici güvenini kazanmıştır.

Gelişmiş teknolojiye sahip olan Alarko markalı kombilerin tüm teknik arızaları ile ilgili olarak hem teknik bilgiye hem de uygulama deneyimine sahip teknikerlerle faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerine yönelik olarak uluslararası standartlara uygun Şişli Alarko Servisi hizmetlerini sağlamaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinde hazır olarak bulundurduğu tam donanımlı servis araçları ile gelen arıza bildirimlerine en kısa süre içerisinde yanıt veriyor.

Böylelikle en yoğun dönemlerde dahi saatlerce ve hatta günlerce kombi servisini bekleme gibi çağ dışı bir durumla karşı karşıya kalınmamasını sağlıyor. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak Alarko Servis İstanbul merkezi tarafından tüm uygulamalarda kaliteden ödün vermeden, en ekonomik çözümler sağlanmaktadır.

Böylelikle tüketicilerin kombi cihazlarında yaşadıkları sorunların ciddi maliyetlere yol açmaması sağlanmaktadır. Ayrıca arıza onarım müdahaleleri sonrasında da cihazın ilk günkü verimliliğinde, uzun yıllar kullanımının sürdürülebilmesi güvencesini sağlamaktadır.

ol

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Servis talebi - öneri - görüş ve şikayetlerinizi bize iletiniz.

Siemens Servis :

İZMİR

Siemens Servis Numarası :

444 88 48

Mesai Saatleri :

Pazartesi : 08:00 – 20:00
Salı : 08:00 – 20:00
Çarşamba : 08:00 – 20:00
Perşembe : 08:00 – 20:00
Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

[wpforms id=”1211″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com