Yerinde Airfel Kombi Tamir Servisi

Kombiler kullanım amacı sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak olan, ev ve işyerlerinde yaygın olarak kullanılan elektronik eşyalardır. Oldukça pratik ve ekonomik bir çalışma prensibine sahip olan kombiler, zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı çeşitli arızalar vermektedirler. Arızalandıkları taktirde kullanıcılar büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bu noktada kullanıcı, hızlı ve işini düzgün yapan teknik servise ihtiyaç duymaktadırlar.

Airfel Servis İstanbul firması siz değerli Airfel marka kombi kullanıcılarının; kombi bakım, kombi arıza ve kombi montaj işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İşinin uzmanı teknisyenlerden oluşan personel kadrosu her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Siz değerli Airfel marka kombi kullanıcılarının sorunlarına en doğru çözümü sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Bunun yanında kaliteli hizmet karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Airfel Servis İstanbul, siz değerli Airfel marka kombi kullanıcılarını düşünmektedir. Sorunlarına en kısa sürede en doğru çözümü sunarak müşteri mağduriyetini gidermektedir.

Sizin de Airfel marka kombinizde bir arıza meydana gelirse 444 78 56 numaralı telefon üzerinden veya https://www.airfel-servis.org web adresi üzerinden Airfel Servis İstanbul merkezine ulaşabilirsiniz. Aradığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde makinenizi tamir eder ve evde tamir yapılmayacak durumlarda makineyi kendi yerlerine götürerek orada düzeltip ardından tekrar montajını yapmaktadır. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet için daime Airfel Servis merkezini tercih edebilirsiniz.

ol

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Servis talebi - öneri - görüş ve şikayetlerinizi bize iletiniz.

Siemens Servis :

İZMİR

Siemens Servis Numarası :

444 88 48

Mesai Saatleri :

Pazartesi : 08:00 – 20:00
Salı : 08:00 – 20:00
Çarşamba : 08:00 – 20:00
Perşembe : 08:00 – 20:00
Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

[wpforms id=”1211″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonServis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Kombicozum.com Arizacozum.com